BEZPŁATNA

akcja edukacyjna dla podologów

Grzyb czy nie grzyb – oto jest pytanie!

(UWAGA! nie, to jeszcze nie jest mój kompleksowy kurs o grzybach nad którym pracuję! Ale fajna rozgrzewka przed 🙂 )

Czyli konkretnie o grzybicy paznokci na przykładach z praktycznymi wskazówkami

15 – 29.05.2023

W trakcie akcji edukacyjnej omówię:

diagnostykę łuszczycy paznokci, 
jakie są różnice w obrazie na płytce paznokcia,
zależności immunologiczne obu jednostek chorobowych,
różnice w procedurach terapii podologicznych.
  • diagnostykę łuszczycy paznokci, 
  • jakie są różnice w obrazie na płytce paznokcia, 
  • zależności immunologiczne obu jednostek chorobowych, 
  • różnice w procedurach terapii podologicznych.

Czy miałaś kiedyś problem z różnicowaniem zakażenia grzybiczego z dystrofią płytki paznokcia, uszkodzeniami i dysfunkcjami łożyska oraz najczęstszym problemem diagnostycznym – łuszczycy?

Ponad 75% osób, które wzięło udział w mojej ankiecie uznało, że zdecydowanie nie czuje się pewnie w terapiach grzybicy, choć większość z nich jest już po kursach o tej tematyce!

Zakażenia grzybicze skóry i paznokci stóp to coraz częstszy problem, dlatego musisz mieć uporządkowaną wiedzę i sprawdzone metody terapii, by skutecznie pomagać swoim klientom. 

W ramach akcji edukacyjnej dla podologów Grzyb, czy nie grzyb – oto jest pytanie dostaniesz na tacy wiedzę, której do tej pory nie udostępniałam.

To przedpremierowe fragmenty z kursu o grzybicach w kontekście pracy podologa opartej na 8 letnim doświadczeniu oraz wiedzy specjalistów z innych dziedzin. 

W związku z tym, że część z nich to gotowe materiały szkoleniowe na sprzedaż – w wersji darmowej będą dostępne tylko 24 godziny. Później zostaną usunięte.

Wskakuj koniecznie na pokład i robimy porządek z tymi grzybami – najwyższa pora! 🙂

Nazywam się Karolina Włodarczyk i jestem podologiem, 8 lat pracuje w zawodzie, uważam, że traktowanie wiedzy teoretycznej jako mniej istotnej, od praktyki spowodowało, że u początkujących podologów BRAKUJE SOLIDNYCH FUNDAMENTÓW do dalszego rozwoju!

 

Przez to są skazani na powielanie procedur zabiegowych innych osób i zagubienie w działaniach.

Dlatego powstał projekt PediWOW, w którym nauczę Cię nie tylko najważniejszych rzeczy, które każdy podolog musi wiedzieć ale i swobodnego wykorzystywania tej wiedzy.

×
×

Koszyk