OFERTA WAŻNA PRZEZ:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PAKIET Kampania

Reklama na Facebooku i Instagramie dla osób, które sprzedają kursy online, e-booki, programy mentoringowe i pakiety konsultacji

W pakiecie z moim indywidualnym wsparciem!

👇Zobacz wideo👇

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego Twoje kursy online i e-booki się nie sprzedają? Masz ochotę rzucić to wszystko, ale z drugiej strony wiesz, że rezygnując ze sprzedaży swojego kursu czy e-booka, będziesz tkwił w tym samym miejscu co teraz, pracując usługowo po kilkanaście godzin dziennie, wliczając w to weekendy!

Inaczej mówiąc, dalej będziesz sprzedawał swój czas za pieniądze 😔

Niestety jeśli nic nie zmienisz, to taka sytuacja zacznie mocno wpływać na Twoją pewność siebie i wiarę w swoje możliwości! A może już tak jest…

Przecież miało być tak prosto, prawda? Miałeś tylko stworzyć swój kurs online lub e-book i ludzie powinni go kupować!

Niestety, tak to jest przedstawiane przez większość “ekspertów” czy “guru”, którzy chcą Ci po prostu wcisnąć swój kolejny kurs online…

Prawda jednak jest taka, że jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty cyfrowe, musisz się zaangażować i potraktować to jako biznes! Nie uciekniesz od tego…

Na szczęście jeśli jesteś na tej stronie, to prawdopodobnie jesteś już tego świadomy i jesteś gotowy na wykonanie potrzebnej pracy.

Jak sam wiesz, reklama na Facebooku i Instagramie jest najszybszym sposobem, żeby dotrzeć do potencjalnego klienta. Wyrównuje szanse praktycznie każdemu, ponieważ możesz zacząć sprzedawać swoje produkty, bez posiadania społeczności, czy dużych zasięgów.

Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się, jak ustawić swoją reklamę pod swój kurs online, e-book, program mentoringowy, czy pakiet konsultacji, to jesteś w dobrym miejscu – nauczę Cię tego.

Kim jestem i dlaczego warto uczyć się ode mnie ustawiania reklam?

Cześć, z tej strony Dawid Zieliński.

Od 2018 roku intensywnie działam w obszarze reklam na Facebooku i lejków sprzedaży.

Bezpośrednio (i pośrednio) brałem udział w ponad 40-tu kampaniach sprzedażowych produktów cyfrowych.

Pomogłem moim klientom sprzedać kursy online oraz inne produkty cyfrowe na łączną sumę ponad 3 milionów złotych.

Każdy z nich był ekspertem, ale zaczynał od zera (brak społeczności w Social Media) lub posiadał jedynie kilkutysięczną społeczność.

Teraz chcę przekazać swoją wiedzę jak najszerszej liczbie osób. Dlatego tworzę produkty cyfrowe oraz programy wsparcia, które pomogą Ci przejść z miejsca, w którym nie wiesz, jak sprzedawać kursy online, do miejsca, w którym sprzedajesz swoje produkty regularnie, przy jak najmniejszym nakładzie czasu.

Czy mój sposób ustawiania reklam działa? ​​Zobacz kilka przykładowych wyników moich klientów.

Czyli Dawid, jak ustawię reklamy według Twoich podpowiedzi, to będę miał takie wyniki jak Twoi klienci wyżej?

Proszę Cię… Przestań wierzyć w takie bajki. Niestety jest wysyp obietnic typu “kup kurs za 47 zł a nauczę Cię jak zarabiać kilkaset tysięcy złotych z Twojego kursu online”. Serio? Szczerze mówiąc, rzygać mi się chce, jak czytam takie obietnice. Masz tak samo?

Nigdy nie zrozumiem, jak szanujący się ekspert może sprzedawać swoje umiejętności i lata doświadczenia w cenie pizzy…Chyba, że daje Ci próbkę swojej wiedzy – tak, żebyście się “poznali” – to ok.

Ale obiecywanie, że dzięki temu zarobisz kilkaset tysięcy złotych jest jednak przesadą i wieje mocną desperacją!

NIE obiecam Ci wyników, jakie osiągają moi klienci, ale masz pewność, że po przejściu wspólnych konsultacji i materiałów dostępnych w Platformie Adsflix, ustawisz reklamy z potencjałem na takie wyniki. Dlaczego tak? Powiem Ci prawdę, której nie usłyszysz z ust większości “guru”.

Na sprzedaż Twojego kursu online, czy e-booka ma wpływ głównie 5 elementów

Znajomość klienta

Bez jego znajomości ciężko Ci będzie sprzedać jakikolwiek produkt. Cały komunikat marketingowy i sprzedażowy na nim się opiera. Jeśli zadajesz sobie pytania w stylu: “Jaki dać temat na webinar?”, “Jaki tekst dać w reklamie?”, “Jakie posty tworzyć w Social Media?”, “Co pisać w newsletterze?”, “Co dać w swojej ofercie kursu online?” tzn., że nie znasz swojego klienta!

Wynikiem tego jest brak reakcji na Twoje treści, brak sprzedaży Twoich produktów cyfrowych, kierowanie komunikatu do wszystkich, używanie w komunikacji ogólnym obietnic, które można znaleźć praktycznie w każdej firmie i co najważniejsze tworzysz produkty na swoich przekonaniach a nie w oparciu o to, czego NAPRAWDĘ potrzebuje Twój klient.

Oferta dopasowana pod klienta

Jak już znasz klienta, to wiesz jaki produkt dla niego tworzyć i co powinna zawierać Twoja oferta. Jeśli nie znasz klienta, to Twoja oferta jest tworzona na “wydaje mi się”, że tego potrzebuje i próbujesz na siłę wcisnąć jemu to co stworzyłeś.

Ścieżka zakupowa dopasowana pod klienta

Jeśli znasz swojego klienta, to wiesz w jaki sposób najlepiej konsumuje swoje treści i na podstawie tego jesteś w stanie zaplanować dopasowaną ścieżkę zakupową. W innym przypadku Twoje działania będą bardzo chaotyczne i będziesz “odbijał się od ściany” - czytaj, nie będziesz sprzedawał.

Reklama dopasowana pod klienta

Grafika i tekst reklamowy dopasowany pod klienta. Jeśli nie zadbasz o te dwa elementy, to potencjalny klient po prostu przejdzie do kolejnego posta, czy wideo, które jest dla niego bardziej interesujące.

Jeśli natomiast tworzysz reklamy w oparciu o dobrą znajomość klienta, to przykujesz jego uwagę i sprawisz, że przejdzie na stronę sprzedażową, gdzie może dowiedzieć się więcej na temat Twojego produktu.

Pamiętaj, że tutaj zadanie reklamy się kończy. To jak masz opracowane stronę sprzedażową i jej treść zdecyduje, czy osoba dokona zakupu.

Analiza działań i wyciąganie wniosków

Czas, żebyś się zatrzymał i wyciągnęł wnioski. Co zadziałało? Co nie działało i czego nie warto robić w przyszłości. Czego nowego dowiedziałeś się o kliencie?

Po zebraniu wniosków wracasz do punktu 1 i “urealniasz” swojego klienta”, czyli bardziej poznajesz jaki jest naprawdę, jakie ma potrzeby, wyzwania i problemy. Tutaj zaczyna się cała zabawa od początku - przechodzisz kolejno punkt 1, 2, 3, 4, 5 🙂

Ja uczę Cię kroku 3, 4 i 5 i nie mam wpływu jak zadbasz o dwa pierwsze.

Natomiast im lepiej zadbasz o każdy z wyżej wymienionych czynników, tym więcej będziesz sprzedawał. Jeśli sprzedaż Ci nie idzie, to na 100% kulejesz co najmniej w jednym z nich.

Podsumowując

Wyniki moich klientów zostały wygenerowane, ponieważ bardzo dobrze znali swojego klienta, dopasowali pod niego swój produkt i ścieżkę zakupową.

To klienci wykonali większość pracy i sumiennie wykonywali zadania ze wspólnie ustalonej i przemyślanej strategii. Niestety freelancerzy i agencje marketingowe lubią sobie przywłaszczyć tutaj całe zasługi…

A co z reklamami?

Fakt 1: Źle ustawione reklamy – przepalą Twój budżet, nawet jeśli zadbałeś o pierwsze trzy punkty.

Fakt 2: Dobrze i strategicznie ustawione reklamy pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów i pokazują światu wcześniej wykonaną pracę. Dzięki temu kampanie są w stanie wygenerować zacne kwoty przy stosunkowo niskim budżecie!

I właśnie to znajdziesz w Pakiecie Kampania

Nauczę Cię, jak dobrze i strategiczne ustawić reklamy, aby dotrzeć do Twoich klientów, bez niepotrzebnego wtopienia kasy - nawet jeśli uważasz się za osobę “nietechniczną” i Menedżer Reklam Cię przeraża.

Co dokładnie znajdziesz w środku?

INDYWIDUALNE WSPARCIE

*10 Godzin Indywidualnych Spotkań "1 na 1"

Cel jest jeden - sprzedaż Twojego produktu! Najczęściej moi klienci wykorzystują ten pakiet, aby wspólnie ze mną przeprowadzić kampanię sprzedażową swojego kursu online, e-booka, programu mentoringowego lub pakietu konsultacji.

Dzięki temu wiedzą dokładnie, jak przeprowadzić swoje kolejne kampanie samodzielnie i jak ustawiać reklamy na Facebooku i Instagramie według schematu, który po prostu działa.

W trakcie indywidualnych spotkań ustalamy również strategię sprzedażową na najbliższe 3-4 miesiące.

W trakcie każdej sesji dodatkowo:

1. Odpowiadam na każde Twoje pytanie związane ze sprzedażą produktu za pomocą reklam na Facebooku i Instagramie.
2. Jeśli nie wiesz jak coś zrobić, to po prostu udostępniasz swój pulpit komputera i robimy to razem.
3. Wykorzystujesz moje kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowej.

*Konsultacje do wykorzystania przez rok od wykupienia pakietu. Spotkania dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 17:00.

*Jednorazowe Sprawdzenie Ścieżki Klienta Przed Uruchomieniem Reklam na Facebooku i Instagramie (audyt)

Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest poprawnie ustawione i nie wtopisz swojego budżetu reklamowego, bo np. coś źle ustawiłeś w reklamie.

W trakcie sprawdzania:
1. Sprawdzam Twój schemat ścieżki sprzedażowej.
2. Sprawdzam ustawienia Menedżera Firmy, Menedżera Zdarzeń, Grup Niestandardowych Odbiorców.
3. Sprawdzam ustawienia Twoich kampanii reklamowych przed ich uruchomieniem.
4. Daję Ci informację zwrotną co jest do poprawy i dlaczego.

*Bonus do wykorzystania przez rok czasu od wykupienia pakietu. Sprawdzenie zostaje wykonane maksymalnie 4 dni robocze po zgłoszeniu. Dni robocze obowiązują od poniedziałku do piątku.

*5 Szybkich Sprawdzeń w Trakcie Trwania Kampanii Sprzedażowej

Uruchomiłeś reklamę i chcesz, abym szybko na nią spojrzał i potwierdził, że wszystko jest w porządku? Masz do wykorzystania 5 takich sprawdzeń. Można powiedzieć, że jest to "telefon do przyjaciela", który pomaga Ci upewnić się, że reklama jest poprawnie ustawiona.

*Do wykorzystania przez 12 miesięcy od zakupu. Sprawdzenie zostaje wykonane maksymalnie 3 dni robocze po zgłoszeniu. Dni robocze obowiązują od poniedziałku do piątku

*Jednorazowa Analiza Reklam na Facebooku po zakończonej kampanii (audyt)

Mało kto lubi analizować swoje działania. A szczególnie jak mamy do czynienia z dużą ilością reklam. Tak się składa, że analiza jest moją najmocniejszą stroną - potwierdzone badaniami FRIS® i MaxieDISC®.

W trakcie sprawdzania:
1. Analizuję wyniki Twoich kampanii reklamowych.
2. Analizuję całą ścieżkę klienta i sprawdzam, gdzie można w kolejnej kampanii podkręcić śrubki.
3. Daję Ci informację zwrotną co bym poprawił i dlaczego.

*Do wykorzystania przez 12 miesięcy od zakupu. Analiza zostaje wykonana maksymalnie 7 dni roboczych po zgłoszeniu. Dni robocze obowiązują od poniedziałku do piątku.

+ WSPARCIE GRUPOWE

+ WIEDZA (KURS Z REKLAM NA FB I IG)

+ BONUSY

Nie lubisz kupować kota w worku? Zobacz, jak Platforma Adsflix wygląda od środka!

Dawid, ale czy to na pewno jest dla mnie?

Nie jest dla Ciebie, jeśli:

Jest dla Ciebie, jeśli:

Dawid, ja już mam kurs w temacie reklam. Po co mam dołączać do kolejnego?

Doskonałe pytanie! Po pierwsze, jeśli kurs który masz, nauczył Cię reklam na Facebooku i Instagramie, to czemu jesteś na tej stronie…? 

Po drugie na rynku nie ma innego kursu z reklam na Facebooku i Instagramie nakierowanego typowo na sprzedaż produktów cyfrowych.

Po trzecie dołączając do Platformy Adsflix, tak naprawdę kupujesz dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia. Dlaczego tak? Bo oprócz kursu otrzymujesz dostęp do cotygodniowych grupowych sesje mentoringowych i zamkniętej grupy na Facebooku, w której osobiście odpowiadam na każde Twoje pytanie.

Rozumiem z czym się borykasz na co dzień próbując sprzedać swój kurs online, e-booki, programy mentoringowe, czy pakiety konsultacji. Sam jestem twórcą produktów cyfrowych i też przeprowadzam kampanie sprzedażowe dla swoich produktów. Dlatego w Platformie Adsflix wiedza, którą dostajesz jest w 100% praktyczna – nie teoretyczna.

Dodatkowo platforma na bieżąco jest aktualizowana i nowe materiały pokazują co działa tu i teraz. Wiesz, że coś co działało trzy miesiące temu, może przestać działać za pół roku? Dzięki dostępowi do Platformy Adsflix jesteś na bieżąco z wszelkimi nowinkami reklamowymi i kampanijnymi.

Czy warto dołączyć do Pakietu Kampania? Zobacz, co o moich produktach i mojej pracy mówią inne osoby?

(opinie pochodzą od uczestników Platformy Adsflix, szkoleń, oraz klientów usługowych)

“W momencie, kiedy nawiązałam współpracę z Dawidem, moje roczne obroty z samych kursów z około 80 tysięcy rocznie skoczyły na pół miliona rocznie!”

Karolina Włodarczyk

pediwow.pl

“Pomimo, że współpracujemy ze sobą, to wiedziałam, że jak mam się od kogoś uczyć skutecznego ustawiania i działania reklam, to tylko od Dawida.”

Danuta Piasecka

szkolaprezesek.pl

“Magda razem z zespołem jednogłośnie stwierdziły, że Adsflix jest najlepszym kursem z reklam, jaki do tej pory przerabiały 🥰”

Magdalena Steblewska

Socialmanagerki.pl

“Największą wartością, którą ja wyniosłem z Adsflix, oprócz tego, że wyniki reklamowe poszły mocno w górę jest to, że teraz zaglądam do Menedżera Reklam i wiem o co tam chodzi.”

Krzysztof Głowacki

szczesliwi-razem.pl

“Po przejściu całego kursu dokładnie wiedziałem jak ustawić swoje reklamy, jak zainstalować piksel na stronie, jak to wszystko przetestować i w rezultacie jak przestać przepalać budżet.”

Tomasz Rosłon

zostanmuzykiem.pl

” To co jest najbardziej wartościowe w kursie, to jest wiedza, która pozwoli Ci poukładać sobie wszystkie procesy. Poukładać sobie podejście do technik ustawiania reklamy i podejście do ustawiania całego lejka w kontekście tego, żeby już od samego początku, od pierwszego styku z reklamą już ta reklama dawała efekty i doprowadzała później do sprzedaży.”

Szymon Szpara

szymonszpara.pl

Gosia Galbas

gosiagalbas.com

Anna Dyjak

annadyjak.pl

Agnieszka Baranowska

Rodzic Nastolatka

Daniel Bartosiewicz

dbest-content.com

Zastanawiasz się, czy Pakiet Kampania jest dla Ciebie? Masz dodatkowe pytania?

Umów się na niezobowiązującą 20-minutową rozmowę lub napisz do mnie na adres: kontakt@adsflix.pl

UWAGA: Spotkanie nie jest konsultacją. Skupiamy się na tym, czy Platforma Adsflix lub pakiet Adsflix Kampania jest dla Ciebie odpowiednia.

Co dokładnie otrzymujesz i ile to kosztuje?
Podsumujmy

Promocja ważna przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pakiet Kampania

Zakup poprzedzony rozmową wstępną
(nie można kupić bezpośrednio)
6150 zł brutto
 • WIEDZA (KURS Z REKLAM NA FB I IG)
 • Moduł 1: Checklista “Skutecznej reklamy na Facebooku dla kursów online”​
 • Moduł 2: Autorski “Schemat 4Z” ustawiania reklam na Facebooku
 • Moduł 3: Menedżer Firmy​
 • Moduł 4: Rozliczenia i płatności
 • Moduł 5: Menedżer zdarzeń
 • Moduł 6: Grupa niestandardowych odbiorców
 • Moduł 7: Menedżer reklam
 • Moduł 8: Kalkulator budżetu reklamowego
 • Moduł 9: Reklama na Facebooku pod konkretny cel
 • Moduł 10: Reklama na Facebooku w okienku sprzedażowym
 • + WSPARCIE
 • Cotygodniowe grupowe sesje mentoringowe! (bezcenne)
 • Dostęp do zamkniętej społeczności uczestników Platformy Adsflix
 • 10 Godzin Indywidualnych Spotkań "1 na 1"
 • Jednorazowe Sprawdzenie Ścieżki Klienta Przed Uruchomieniem Reklam na Facebooku (audyt)
 • 5 Szybkich Sprawdzeń w Trakcie Trwania Kampanii Sprzedażowej
 • Jednorazowa Analiza Reklam na Facebooku po zakończonej kampanii (audyt)
 • + BONUSY
 • Bonus #1: Wytyczne do grafik i wideo (wartość 297 zł)
 • Bonus #2: Nagranie ze szkolenia "Poznaj swojego klienta"
 • Bonus #3: Aktywa firmy (wartość 197 zł)
 • Bonus#4: Badanie konkurencji (wartość 197 zł)
 • Bonus #5: Metody pozyskiwania klientów (wartość 497 zł)
 • Bonus #6: Szablony stron na WordPress (wartość 197 zł)
 • Bonus #7: Szkolenie z MailerLite (wartość 497zł)
 • Bonus #8: Lista najczęściej popełnianych błędów w kampanii sprzedażowej

Pakiet Kampania

Zakup poprzedzony rozmową wstępną
(nie można kupić bezpośrednio)
6150
3690 (ograniczenie do 3 osób miesięcznie)
 • WIEDZA (KURS Z REKLAM NA FB I IG)
 • Moduł 1: Checklista “Skutecznej reklamy na Facebooku dla kursów online”​
 • Moduł 2: Autorski “Schemat 4Z” ustawiania reklam na Facebooku
 • Moduł 3: Menedżer Firmy​
 • Moduł 4: Rozliczenia i płatności
 • Moduł 5: Menedżer zdarzeń
 • Moduł 6: Grupa niestandardowych odbiorców
 • Moduł 7: Menedżer reklam
 • Moduł 8: Kalkulator budżetu reklamowego
 • Moduł 9: Reklama na Facebooku pod konkretny cel
 • Moduł 10: Reklama na Facebooku w okienku sprzedażowym
 • + WSPARCIE
 • Cotygodniowe grupowe sesje mentoringowe! (bezcenne)
 • Dostęp do zamkniętej społeczności uczestników Platformy Adsflix
 • 10 Godzin Indywidualnych Spotkań "1 na 1"
 • Jednorazowe Sprawdzenie Ścieżki Klienta Przed Uruchomieniem Reklam na Facebooku (audyt)
 • 5 Szybkich Sprawdzeń w Trakcie Trwania Kampanii Sprzedażowej
 • Jednorazowa Analiza Reklam na Facebooku po zakończonej kampanii (audyt)
 • + BONUSY
 • Bonus #1: Wytyczne do grafik i wideo (wartość 297 zł)
 • Bonus #2: Nagranie ze szkolenia "Poznaj swojego klienta"
 • Bonus #3: Aktywa firmy (wartość 197 zł)
 • Bonus#4: Badanie konkurencji (wartość 197 zł)
 • Bonus #5: Metody pozyskiwania klientów (wartość 497 zł)
 • Bonus #6: Szablony stron na WordPress (wartość 197 zł)
 • Bonus #7: Szkolenie z MailerLite (wartość 497zł)
 • Bonus #8: Lista najczęściej popełnianych błędów w kampanii sprzedażowej
 • + EKSTRA BONUS (tylko dla osób, które dokonają zakupu przed zakończeniem promocji)
 • Dodatkowe 2 Godziny Indywidualnych Spotkań "1 na 1"
3 OSÓB

Platforma Adsflix

Zakup bez rozmowy wstępnej
(można kupić bezpośrednio)
997
897
 • WIEDZA (KURS Z REKLAM NA FB I IG)
 • Moduł 1: Checklista “Skutecznej reklamy na Facebooku dla kursów online”​
 • Moduł 2: Autorski “Schemat 4Z” ustawiania reklam na Facebooku
 • Moduł 3: Menedżer Firmy​
 • Moduł 4: Rozliczenia i płatności
 • Moduł 5: Menedżer zdarzeń
 • Moduł 6: Grupa niestandardowych odbiorców
 • Moduł 7: Menedżer reklam
 • Moduł 8: Kalkulator budżetu reklamowego
 • Moduł 9: Reklama na Facebooku pod konkretny cel
 • Moduł 10: Reklama na Facebooku w okienku sprzedażowym
 • + WSPARCIE
 • Cotygodniowe grupowe sesje mentoringowe! (bezcenne)
 • Dostęp do zamkniętej społeczności uczestników Platformy Adsflix
 • 10 Godzin Indywidualnych Spotkań "1 na 1"
 • Jednorazowe Sprawdzenie Ścieżki Klienta Przed Uruchomieniem Reklam na Facebooku (audyt)
 • 5 Szybkich Sprawdzeń w Trakcie Trwania Kampanii Sprzedażowej
 • Jednorazowa Analiza Reklam na Facebooku po zakończonej kampanii (audyt)
 • + BONUSY
 • Bonus #1: Wytyczne do grafik i wideo (wartość 297 zł)
 • Bonus #2: Nagranie ze szkolenia "Poznaj swojego klienta"
 • Bonus #3: Aktywa firmy (wartość 197 zł)
 • Bonus#4: Badanie konkurencji (wartość 197 zł)
 • Bonus #5: Metody pozyskiwania klientów (wartość 497 zł)
 • Bonus #6: Szablony stron na WordPress (wartość 197 zł)
 • Bonus #7: Szkolenie z MailerLite (wartość 497zł)
 • Bonus #8: Lista najczęściej popełnianych błędów w kampanii sprzedażowej
 • + EKSTRA BONUS (tylko dla osób, które dokonają zakupu przed zakończeniem promocji)
 • Dodatkowe 2 Godziny Indywidualnych Spotkań "1 na 1"

Zobacz jak niska jest to cena

Współpraca z agencją marketingową zaczyna się od 1 500 zł brutto i to tylko w podstawowych kwestiach reklamowych. Nie liczyłbym tutaj na olbrzymie zaangażowanie takich osób. Standardowo koszty obsługi reklamowej (na wysokim poziomie) zaczynają się od 3 690 złotych brutto miesięcznie. Czyli rocznie potrzebujesz od 18 000 do 44 280 zł na samą obsługę Twoich reklam. I to bez budżetu reklamowego!

Dodatkowo potrzebujesz co najmniej 3 000 złotych brutto miesięcznie budżetu reklamowego, żeby miało to jakikolwiek sens. To daje dodatkowe 36 000 złotych.

I tak mamy zawrotną sumkę od 54 000 do 80 280 złotych rocznie, jeśli myślisz o zlecaniu reklam na zewnątrz!

Dlaczego mówię w skali roku? Ponieważ inwestując jedyne 6 150 zł brutto otrzymujesz dostęp do mojego indywidualnego i grupowego wsparcia + dostęp do Platformy Adsflix aż na cały rok!

Możesz też dzięki temu spokojnie przeznaczyć mniejszy budżet reklamowy miesięcznie, bo nie będziesz miała dodatkowej presji z zewnątrz, że MUSISZ zapłacić za obsługę reklamową agencji lub freelancera.

30-Dniowa Gwarancja Satysfakcji

Jestem w 100% pewien tego, co właśnie oddaję w Twoje ręce.

Wszystko, co przygotowałem dla Ciebie, jest wynikiem mojego doświadczenia z przeprowadzonych kampanii sprzedażowych u moich klientów i u mnie.

Dlatego dołączając dzisiaj, niczym nie ryzykujesz!

Jeśli po przerobieniu wszystkich lekcji w Platformie Adsflix stwierdzisz, że nic Ci one nie dały, to po prostu napisz do mnie, że chcesz swoje pieniądze z powrotem. 

Wystarczy, że napiszesz do mnie jednego maila i już – zero ryzyka!

Masz teraz trzy możliwości

W tym przypadku podejmujesz świadomą decyzję, że się poddajesz i rezygnujesz ze sprzedaży swojego kursu online. Czy tego chcesz, czy nie, to od reklam nie uciekniesz. Jeśli chcesz zaistnieć w na Facebooku i Instagramie, to musisz zainwestować w płatne reklamy. W dzisiejszych czasach tylko nielicznym udaje się organicznie zbudować duże zasięgi.

Po za tym reklama jest o wiele prostsza. Ustawiasz ją dzisiaj i już docierasz ze swoją ofertą i propozycją do potencjalnego klienta.

Pewnie! O ile możesz powiedzieć „Tak, jestem gotowy, żeby:

 • Oglądać dziesiątki godzin nagrań na kanale YouTube i szukać szczątkowych informacji w Internecie na temat ustawianie reklam na Facebooku dla kursów online – problem z tym, że w większości przypadków otrzymasz niepełne informacje, przez co pewnie popełnisz mnóstwo kosztownych błędów.
 • Samemu szukać rozwiązań co działa a co nie – tutaj bądź świadomy, że pewnie stracisz mnóstwo swojego czasu i dalej nie masz pewności, czy takie rozwiązanie znajdziesz.
 • Motywować siebie do działania, nawet wtedy gdy kurs się nie sprzedaje.
 • Działać metodą prób i błędów – w takiej sytuacji niestety dalej nie wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku. Możesz stracić czas i pieniądze.
 • Jesteś w stanie przeznaczyć od 10 000 do 20 000 tysięcy, aby w końcu znaleźć sensowny system, który u Ciebie zadziała (chociaż i tak nie masz gwarancji, że go znajdziesz).

Szukanie tych wszystkich informacji wiąże się z kilkoma rzeczami:

 • Poświęcisz dużo czasu na ich znalezienie.
 • Musisz o wiele więcej rzeczy testować.
 • Musisz mieć zapasy finansowe, żeby sprawdzić, czy te informacje działają.

Dołącz do Pakietu Kampania, gdzie przeprowadzę Cię przez cały proces ustawiania reklam. Dodatkowo korzystasz z mojego bezpośredniego wsparcia w trakcie cotygodniowych grupowych sesji mentoringowych i zamkniętej grupy na Facebooku.

Jesteś tutaj, dlatego wybierz najlepszą decyzję dla Twojego biznesu i podejmij działanie już teraz.

Oferta ważna przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania (czyli FAQ)

Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz dostęp na rok czasu.

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie — na Twoją skrzynkę otrzymasz mail z loginem i hasłem, jak również instrukcją logowania do Adsflix. Po zalogowaniu się do platformy zobaczysz dostępne materiały.

Tak, materiały są i będą aktualizowane.

Otrzymujesz dostęp do cotygodniowych grupowych sesji Pytań i Odpowiedzi (Q&A), które odbywają się w środy o godzinie 18:00. Dodatkowo możesz zadawać bieżące pytania w zamkniętej grupie dla kursantów.

Na chwilę obecną nie wspieram rat. Bramka płatnicza TPay posiada opcję ratalną “TPay Raty”, natomiast nie zgłębiałem informacji jaki dodatkowy koszt związany jest z jej wyborem.

Tak. Domyślnie płatność odbywa się za pomocą bramki płatniczej TPay. Wystarcz zmienić metodę płatności na kartę.

Napisz na adres: kontakt@adsflix.pl i prześlemy informacje o możliwych płatnościach.

Napisz na adres: kontakt@adsflix.pl i odpowiem najszybciej jak to możliwe.

Jeszcze czytasz?

Jeśli doczytałeś do tego miejsca, to znaczy, że chcesz zacząć sprzedawać swoje kursy online za pomocą reklam na Facebooku, ale coś Cię blokuje…

Chcę się z Tobą podzielić cytatem autorstwa Lesa Browna, który zmienił moje całe życie.

„Cmentarz jest najbogatszym miejscem na ziemi, bo tu znajdziesz wszystkie niespełnione nadzieje i marzenia, nigdy nie napisane książki, nigdy nie zaśpiewane pieśni, nigdy nie dzielone wynalazki, lekarstwa, które nigdy nie zostały odkryte, a wszystko dlatego, że ktoś za bardzo się bał, by zrobić pierwszy krok, stawić czoła problemowi lub był za mało zdeterminowany, by zrealizować swoje marzenie”.

I coś w tym jest, prawda?

Mamy wiedzę i umiejętności, których inni potrzebują, ale świat ich nie zobaczy tylko dlatego, bo boimy się i nie chcemy wyjść ze swojej strefy komfortu. To smutne, prawda? 😟

Możesz pomóc setkom i tysiącom ludzi rozwiązać ich problemy i zmienić ich życie na lepsze! I wiesz co?

TO, CO ROBISZ, MA ZNACZENIE!

Może po prostu nie wierzysz w siebie, ale ja w Ciebie wierzę! Koniec z wymówkami, dlaczego teraz nie jest dobry czas na stworzenie i sprzedaż swojego produktu.

Nie czekaj na “lepsze dni”. Nie będzie lepszego czasu niż TEN, KTÓRY jest TU i TERAZ!

Chcę Ci pomóc, ale mogę to zrobić tylko, jeśli dołączysz do Pakietu Kampania.

Moja propozycja jest bardzo prosta. Dołącz teraz i przetestuj dostępne materiały przez 30 dni. To jak jazda próbna samochodem, gdzie zdejmuję z Ciebie całe ryzyko…

Do zobaczenia po drugiej stronie na konsultacji 1 na 1 🙂

Dawid Zieliński

Pomagam w sprzedaży kursu online, ebooka, programów mentoringowych i pakietów konsultacji wykorzystując reklamy na Facebooku i Instagramie.

Umów się na niezobowiązującą 20-minutową rozmowę i wspólnie sprawdzimy, czy Pakiet Kampania jest dla Ciebie.

UWAGA: Spotkanie nie jest konsultacją. Skupiamy się na tym, czy Pakiet Kampania jest dla Ciebie odpowiednia.

×
×

Koszyk