Tak! Stało się!

Zapraszam Cię na podologiczny

Zjazd Bez Spinki

02-04 czerwca 2023 r.

Kraina Łagodności Stołpie 1, 76-010 Polanów k. Koszalina

To już kolejna edycja tego wydarzenia stacjonarnego i jest to tak niesamowite doświadczenie, że aż ciężko ubrać mi to w słowa.

Cały rok uważnie słucham Waszych potrzeb, śledzę wiadomości i zawzięcie obserwuję z czym się mierzycie. To Wy i Wasze problemy jesteście moim natchnieniem do kolejnych projektów i działań, by 

dać Wam jeszcze więcej dokładnie tego, czego potrzebujecie.

Dlatego postanowiłam zmienić formułę zjazdu.

Aby to zrealizować musiałam ograniczyć uczestników i ustalić kryteria dostępu.

W tym roku w Zjeździe bez Spinki udział weźmie

tylko 29 uczestników

* każdy może reprezentować tylko 1 miasto; * każdy musi być przedsiębiorcą – prowadzić własny gabinet podologiczny

JAKIE ZMIANY WPROWADZAM?

Wcześniej siedząc w dresach przy dźwięku trzaskającego drewna w kozie, prowadzone były wykłady z częścią dyskusyjną. Zapraszałam prelegentów i rozwijaliśmy tematy związane ze ściśle określonymi aspektami podologii.

Podczas tegorocznego zjazdu zostają dresy, trzaskające drewno i nieprawdopodobnie cudowna atmosfera, ale… nie będzie wykładów. Będą warsztaty!  

I to takie, że aż podczas pisania zaczyna mi z ekscytacji bić mocniej serce.

Forma tych warsztatów będzie czymś, czego jeszcze nie przeżyłaś.

Poprowadzimy z Wami warsztaty w formule

GENERATOR ROZWIĄZAŃ!

Na czym to polega?

Na wspólnej pracy w grupie przedsiębiorców! Na dzieleniu się doświadczeniem, generowaniu pomysłów, wyłapywaniu obszarów, których inni nie dostrzegali.

Celem jest to, by dać Ci inną perspektywę i wsparcie w kontekście problemu, z którym się mierzysz. Może to być już gotowa odpowiedź na bazie doświadczenia innych uczestników, a może to być inny punkt widzenia, dzięki któremu dostrzeżesz nowe możliwości. 

Uczestnicząc w Generatorze Rozwiązań dajesz i bierzesz. Nie oceniamy się, a  autentycznie wzajemnie sobie pomagamy. Rozwiązujemy dane zagadnienie wspólnie.

Często to, co chcemy zrobić już ktoś zrobił lub mierzył się z podobnym problemem i może być dla Ciebie ogromnym wsparciem! Dać gotowe rozwiązania.

W ramach generatora rozwiązań zmóżdżasz się nad daną kwestią razem z innymi osobami, które Cię doskonale rozumieją. Nie musisz robić tego w samotności lub zanudzać partnera, rodziny czy przyjaciela, a w otoczeniu osób, które doskonale Cię rozumieją.

Problemy z danym przypadkiem podologicznym, problemy biznesowe jak – zatrudnienie pracowników, trudny klient, przepracowanie, a może stoisz przed podjęciem trudnej decyzji. Wszystko, co jest związane z Twoim gabinetem może być wrzucone na tapet, by wspólnie wygenerować rozwiązania

Jak będzie przebiegał GENERATOR ROZWIĄZAŃ?

 1. Każdy uczestnik przed przyjazdem, zgłasza swój problem, który chce przegadać. Problem może dotyczyć wszystkiego, co jest związane z podologią i prowadzeniem gabinetu (czyli np. konkretne problemy skóry, paznokci – jak sobie z nimi radzić, ale i np. ceny zabiegów, pozyskiwanie klientów, zatrudnianie pracowników, i inne tematy związane z prowadzeniem gabinetu. Dowolny temat, który Cię gniecie i który chcesz rozłożyć na czynniki pierwsze).

2. Listę zgłoszonych przez uczestników zagadnień otrzymacie wcześniej, żeby móc się z nimi zapoznać.

3. Uczestnicy zostaną podzieleni na 4-5 osobowe grupy dostosowane m.in. do doświadczenia, stażu pracy i charakteru w grupie 5 osobowej.

4. Zrobicie burzę mózgów na temat problemów zgłoszonych przez uczestników danej grupy. Dowiesz się, co się sprawdziło u innych, jak oni rozwiązaliby Twój problem. Dla każdego na przedstawienie problemu będzie przydzielony taki sam przedział czasowy. Przebiegu dyskusji oraz czasu będzie pilnował moderator. Ty przedstawiasz swój problem, dyskutujecie o nim w grupie i generują się konkretne rozwiązania i wskazówki.

5. Na koniec zbierzemy wszystkie odpowiedzi jakie narodziły się w grupkach i przedyskutujemy je wspólnie, na forum, by dopełnić je wiedzą reszty grupy i moją. Na podstawie czego powstaną spisane procedury, które opracujemy w trakcie. Co oznacza, że po zjeździe 29 osób wyjedzie z gotowcem na opracowanie wszystkich zgłoszonych problemów i tych biznesowych i podologicznych.

I nie takie jakie ja sobie wymyślę. TWOJE realne problemy, bo to TY i reszta uczestników będziecie je zgłaszać. 

To będzie złoto! 🤩🤩🤩

A to nie koniec! 

Przed zjazdem otrzymasz specjalny token i wykonasz 

BADANIE FRIS

które określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania.

Wynikiem badania będzie raport, na bazie którego przeprowadzone zostaną warsztaty.

Pracując z wynikami raportu, dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać Twoje naturalne predyspozycje – w biznesie, w pracy w gabinecie, w relacjach (w tym z klientami), a nawet w rozwoju osobistym! Dowiesz się również, dlaczego w Twoim podologicznym biznesie nie wszystko idzie tak jakbyś tego chciała.

Poznasz swoje mocne strony i zastanowisz, jak Twój gabinet mógł na nich skorzystać. 

Następnie popracujemy nad tym, co sprawia problem większości podologom – zdobywanie idealnych klientów i zamienianie ich w stałych bywalców Twojego gabinetu! 

W moim przypadku ta wiedza była momentem zwrotnym w prowadzeniu mojego biznesu. Miałam poczucie, że nie mogę ruszyć do przodu, że gdzieś w mojej pracy, ale też w moich relacjach z zespołem jest coś, co nas blokuje. Robiłam dużo, ale nie dawało to takich efektów jakich bym oczekiwała, a z drugiej strony nie umiałam dobrze przekazać swoich pomysłów zespołowi. 

Dzięki FRIS i wspólnej pracy wynikami badania, lepiej się rozumiemy, układamy swoją komunikację tak, by była zrozumiała i produktywna dla wszystkich. Lepiej też rozumiemy naszych klientów. 

Czy trzeba mieć zespół, by wyciągać korzyści z FRIS?
Nie!  Najwięcej mi dało to, że… zrozumiałam samą siebie. Zrozumiałam dlaczego niektóre obszary są dla mnie tak łatwe do pracy, a w niektórych mam ogromną trudność i mnie męczą. Dzięki temu wiem jakie realne mogę mieć do siebie oczekiwania oraz jakich ludzi potrzebuję wokół, by mnie uzupełniali. 

Tą część poprowadzi certyfikowana trenerka FRIS oraz trenerka biznesowa, z którą współpracuję

– Danuta Piasecka. 

8f4ba87f9deeee564d970bfe769a8b1d649179ee

Gallupowa Aktywatorka i Odkrywczyni, która wszędzie i w każdym dostrzeże potencjał zwiększania zysków i pokaże, jak go wykorzystać. 

Poza tym: 

 • Założycielka Szkoły Prezesek 
 • Przedsiębiorczyn, właścicielka spółki z o.o. od 2014 roku. 
 • Absolwentka studiów MBA
 • Wykładowczyni akademicka (w tym również na MBA)
 • Aktywna moderatorka Design Thinking
 • Certyfikowana trenerka i konsultantka FRIS oraz MaxieDISC
 • Autorką kursoksiążki o zwiększaniu zysków 
 • Akredytowana PM (PRINCE, M_o_R, P3O, ITIL)

Doradczni biznesowa z bogatym doświadczeniem (ponad 11 tysięcy godzin pracy z klientem, ponad 63 mln zł wartości pozyskanych zleceń) w zakresie tworzenia i wdrażania planów oraz strategii rozwoju firm i zwiększania ich potencjału zarobkowego. 

Jej wiedzę i doświadczenie wykorzystamy do nauczenia Ciebie określania idealnego klienta. 

Dzięki tej wiedzy będziesz wiedzieć gdzie szukać klientów, z którymi chcesz najbardziej pracować, a także nauczysz się tego jak zamienić go w stałego klienta.

Jestem po takich warsztatach.

Doświadczyłam tego i bardzo bym chciała, żeby inne osoby z naszej branży również miały szczęście tego doświadczyć. 

Ze Zjazdu Bez Spinki wyjedziesz z poczuciem, że MOŻESZ. 

 • MOŻESZ pracować tak jak chcesz.
 • MOŻESZ pracować z kim chcesz.
 • MOŻESZ być najlepsza.

Wrócisz z energią, która będzie Cię napędzać przez kolejne kilka miesięcy.

Ten zjazd to miejsce, które zapoczątkowało wiele dobrego, gdzie rozpoczynają się nowe przyjaźnie i nie ma tematów tabu.

Wieczory i niedzielę zostawiamy na wspólne dyskusje, pyszne jedzenie i to, co do picia będzie Ci najlepiej smakowało, więc nie zabraknie przestrzeni na totalny chill out 🙂

Jak można się dostać do tej elitarnej ekipy?

Na pokład wpuszczam tylko 29 osób. Ponadto jedno miasto może reprezentować tylko 1 osoba

Skąd takie ograniczenia? 

 • W małej grupie mamy szansę być RAZEM, wspólnie rozmawiać, wymieniać się doświadczeniem i zbudować prawdziwe relacje. 
 • Dodatkowe ograniczenie zostało wprowadzone, by dać Ci pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa, by mówić otwarcie o wszystkim z czym się mierzysz i co chcesz zmienić w swoim gabinecie. 
 • Do tego, będziesz jedyną osobą w Twoim mieście z wiedzą, którą ze sobą przywieziesz. 
 • Zmienisz perspektywę, dowiesz się nowych rzeczy i będziesz miała pewność, że każdy jest tu po to, by Ci pomóc i wesprzeć, a nie traktować jak konkurencję. A co się wydarzyło na Zjeździe Bez Spinki, tam pozostaje 🙂

Zależy mi na stworzeniu maksymalnie dużego komfortu dla każdego z uczestników.

By przestrzeń do pytań i dyskusji była maksymalnie bezpieczna

 1. W Zjeździe może wziąć udział tylko 1 osoba z danego miasta 
 2. Każdy uczestnik musi posiadać swój gabinet podologiczny 
 3. Aby zgłosić chęć uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 12 marca 2023 (FORMULARZ)
 4. Ja zapoznam się z każdym zgłoszeniem i wybiore osoby które zaproszę na indywidualną wideo rozmowę. Podczas tej rozmowy będziemy mieć okazję, by się poznać, ale też będziesz mogła dopytać o wszelkie szczegóły. 
 5. Po rozmowie będziesz mieć 48 godzin na podjęcie decyzji i wpłatę całości kwoty.

Ile to kosztuje? 

W cenie masz wszystko

 • 2 noclegi w ponad 100 letnim domu w środku lasu (pokoje są 2-4 osobowe) Kraina Łagodności Stołpie 
 • pełne wyżywienie przygotowane przez właścicielkę domu, a w tym między innymi własny chleb z pieca chlebowego, sery od sąsiada (boskie) i  masło od gospodarza za górką.
  • jest możliwość dostosowania diety do indywidualnego zapotrzebowania (w przypadku chorób, alergii czy diety wegetariańskiej)
  • piątek: obiad, kolacja
  • sobota: śniadanie, obiad, kolacja, ognisko, 
  • niedziela: śniadanie i obiad
  • codziennie ciasta, deserki, kawa, herbata, owoce
 • warsztaty Test FRIS wraz z badaniem  
 • warsztaty: idealny klient w gabinecie podologicznym – jak go pozyskiwać oraz jak zamienić go w stałego klienta?
 • Wielki Podologiczny GENERATOR ROZWIĄZAŃ
 • opracowane procedury na wszystkie zgłoszone przez uczestników problemy 
 • fantastyczna energia nakręcająca Cię do działania przez kilka miesięcy,
 • nowa wiedza, konsultacje przypadków, 
 • nowe przyjaźnie,
 • ból policzków od śmiechu,
 • przepiękny las, jeziorko i rechot żab.

Wartość Zjazdu bez Spinki

 • 2 noclegi i pełne wyżywienie – 600 zł
 • Test FRIS wraz z badaniem oraz warsztaty: idealny klient w gabinecie podologicznym z Danutą Piasecką – 2000 zł
 • Wielki Podologiczny GENERATOR ROZWIĄZAŃ – 1000 zł
 • opracowane procedury na wszystkie zgłoszone przez uczestników problemy – 500 zł
 • fantastyczna energia nakręcająca Cię do działania przez kilka miesięcy – BEZCENNE
 • nowa wiedza, konsultacje przypadków – BEZCENNE
 • nowe przyjaźnie – BEZCENNE
 • ból policzków od śmiechu – BEZCENNE
 • przepiękny las, jeziorko i rechot żab – BEZCENNE

Razem: 4100 zł

Koszt całkowity to

4100 zł 

2000 zł

A wiedza i rozwiązania, z jakimi wyjedziesz ze Zjazdu Bez Spinki będzie tak cenna, że to będzie Twoja najlepsza inwestycja ever 🤩

PS Chcesz jechać z koleżanką? Napisz o tym w ankiecie! Dostaniecie ofertę specjalną! (oferta ograniczona tylko dla 7 par koleżanek). 

W przypadku podobnej wartości odpowiedzi w formularzu o klasyfikowaniu do Zjazdu będzie decydowała kolejność zgłoszeń!

Już nie mogę się doczekać! 

Do zobaczenia!

×
×

Koszyk