Co znajdę w kursie

FAQ

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz w sobie pasję do podologii. To oznacza, że wciąż szukasz wiedzy i pragniesz być najlepszym specjalistą, by pomagać innym.

Też tak mam, dlatego tak się cieszę, że tu jesteś! Zapraszam Cię do mojego świata podologii opartego na doświadczeniu podczas 10 lat pracy przy fotelu oraz szkolenia setek podologów z wiedzy wyciągniętej z tysięcy badań naukowych.

Dołącz do 12-miesięcznego programu szkoleniowego:
PodoWOW Expert Gold Edition

Na dołączenie w tej edycji zostało tylko⬇️⬇️⬇️

Masz już kurs PodoWOW Expert z poprzednich edycji? Masz specjalną ofertę rocznego programu mentoringowego! Sprawdź swoją skrzynkę e-mail lub napisz na: pomoc@pediwow.pl

Co obecnie trzeba zrobić, żeby zostać podologiem?

Dlatego powstał PodoWOW Expert w złotym wydaniu - by dać Ci wiedzę i wsparcie w drodze do bycia podologiem, którego się poleca za profesjonalizm.

Ten kurs on-line to bestseller od pierwszej edycji. Wzięło w nim udział ponad 400 podologów! 

Co czeka Cię przez najbliższy rok wspólnej pracy?

PodoWOW Expert Gold Edition

Roczny kurs kompleksowej wiedzy podologicznej
Podstawy koncepcji holistycznych w podologii

KCS_studio_full-13

Nazywam się Karolina Włodarczyk

Prowadzę Instytut Podologii Holistycznej (dawniej PediWOW) i Koszalińskie Centrum Stopy, w którym pracuję z 7-osobowym zespołem. Pomogłam już tysiącom podologów z całego kraju, szkoląc ich na szkoleniach stacjonarnych, kursach online i podczas darmowych akcji edukacyjnych online.

Jednak nie zawsze tak było… 

10 lat temu byłam totalnie zafascynowana podologią, jeździłam z kursu na kurs, czytałam wszystko, co wpadło mi w ręce. Kochałam pracę ze stopami, jednak… wciąż czułam się jak dziecko we mgle. Miałam w głowie sporo teorii, ale wyrwanej z kontekstu i zupełnie nieusystematyzowanej. 

Dlatego tak ogromną radość daje mi dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą – bo widzę jak dużo łatwiej Ci się rozwijać bez względu na jakim etapie właśnie jesteś. Głęboko wierzę, że to właśnie dzięki wsparciu innych osób jesteśmy w stanie zajść dalej dużo łatwiejszą drogą. 

Dla kogo jest PodoWOW Expert:

Praktykujący podolodzy, którym potrzebny jest powiew świeżości

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z podologią

Pracodawcy, którzy chcą wdrożyć nowego pracownika bez dużego nakładu własnego czasu

Czego dokładnie się nauczysz?

PROGRAM KURSU PodoWOW Expert:

Kurs składa się z 11 godzin nagrań, podzielonych na krótkie lekcje, które przerabiasz w dowolnym momencie nieograniczoną ilość razy za pomocą wygodnej platformy szkoleniowej.

Omówię, czym jest podologia holistyczna, oraz wyjaśnię Ci:

 • jak powinniśmy postrzegać zawód podologa, 
 • jak budować wizerunek specjalisty,
 • jak planować swój rozwój.

W tym dziale pokazuję Ci, że aparat paznokciowy to dużo więcej niż płytka paznokcia! Każdy element aparatu paznokciowego zostanie dogłębnie omówiony, również pod kątem wykorzystania tej wiedzy w terapiach!

Dzięki temu będziesz rozumiała:

 • skąd biorą się problemy paznokci,
 • jak dobierać procedury terapeutyczne.

Nagle wszystko staje się jaśniejsze 🤩

To zestawienie problemów paznokci, które są najczęściej spotykane w gabinetach podologicznych. Oprócz omówienia całego procesu przyczynowo-skutkowego przygotowałam również szczegółowe procedury do wydrukowania! 📑

Priorytetem jest dla mnie przedstawienie wiedzy tak, żebyś ją ZROZUMIAŁA. 

Uprzedzam – uważam, że jeżeli ktoś szukałby tylko suchej wiedzy, to zacząłby od książek. Tutaj dostaniesz opisy i procedury, wprost z mojego gabinetu. Doskonałe przełożenie teorii na praktykę. 👌

Wydaje Ci się to totalnie nudne? Przerobione już milion razy? Nie u mnie! 😃

W tym module poczujesz podologiczną magię, a wszystkie elementy zdobytej wiedzy zaczną się układać w jedną spójną całość! W naszym organizmie wszystko ma znaczenie, a skóra to niezwykły organ. Poznanie anatomii funkcjonalnej pozwoli Ci zrozumieć, co wydarzyło się w ciele człowieka, u którego powstały dane problemy skóry. To idealna baza, żeby wycisnąć całe złoto z kolejnych modułów!

To hasło elektryzuje każdą osobę pracującą ze stopami. Niby wiesz, że hiperkeratozy powstają od obciążenia, ale czy zdajesz sobie sprawę DLACZEGO? 

Rozłożyłam ten proces na czynniki pierwsze, dzięki czemu łatwiej Ci będzie zrozumieć, w jaki sposób skutecznie pracować ze zrogowaceniami i jak zaplanować działania profilaktyczne

Uwierz mi, 90% Twojej konkurencji tego nie wie. A Ty chcesz być najlepszą specjalistką, prawda? 🙌

Gdzie tak naprawdę leży problem suchej skóry?

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy terapii?

Widzę, że większość osób nie wie, jak dobierać pielęgnację i jakie działania profilaktyczne wdrożyć. Działają „na czuja” i nie zawsze skutecznie. 

Jeśli też tak masz, to Twoja niepewność po tym module dobiegnie końca!

W przypadku suchej skóry najczęściej edukuję swoich klientów odnośnie diety, preparatów i domowej pielęgnacji. Często śmieją się, że przyszli tylko zrobić stopy, a wyszli zmotywowani do zmian w nawykach! 😊

Ten moduł to sztos. Serio. 

Zdecydowana większość przyczyn suchej, pękającej skóry jest wewnątrz organizmu. Pokażę Ci, gdzie dokładnie szukać i jak dobierać terapie, by przynosiły spektakularne efekty.

Moduł wypełniony po brzegi wynikami badań naukowych. 

Opowiem Ci:

 • jak projektować zlecenia pielęgnacyjne, by odnosić świetne rezultaty,
 • jakie kremy mam sprawdzone, 
 • jak dobierać je do różnych stopni suchości skóry
 • co łączyć z czym, aby udane terapie były Twoją codziennością!

12-miesięczny program mentoringowy to coś, czego nie było w poprzednich edycjach kursu!

Czym jest mentoring?

Rozwijaj się pod skrzydłami ekspertów z różnych dziedzin i zyskaj kompleksowe przeszkolenie!

Zobacz, jakich specjalistów spotkasz w mentoringu:

LISTOPAD - Dawid Zieliński

Na tym webinarze nauczysz się jak pozyskiwać klientów, a także zadbać o obecnych, żeby Twój kalendarz był wypełniony po brzegi nawet poza sezonem letnim. 

Dawid jest twórcą platformy Adsflix, który jest wsparciem w sprzedaży kursu online, ebooka i innych produktów cyfrowych za pomocą reklam na Facebooku i ścieżek zakupowych klienta (lejków sprzedaży).

Ma za sobą kilkadziesiąt ustawionych strategii marketingowych dla małych i średnich firm.

W swojej karierze współpracował z firmami z ponad 30 branż w Polsce i za granicą, a swoim klientom pomógł pozyskać zamówienia na łączną kwotę ponad 10 mln zł.

To właśnie Dawid odpowiada u mnie w zespole tym, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o moich działaniach 🙂

justyna wojas

GRUDZIEŃ - Justyna Wojas

Narzędzia – temat rzeka 🙂 Justyna opowie o tym jakie narzędzia sprawdzją się najlepiej bez konieczności przepłacania i uchyli rąbka tajemnicy jak to jest u nas wszystko zorganizowane! 

Poznaj Justynę, która jest podologiem w moim zespole, ale też szkoleniowcem w Instytucie Podologii Holistycznej.  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła na Wydziale Nauk o Zdrowiu. 

Stopami zajmuje się nie tylko ze względu na swój zawód, lecz przede wszystkim ze swojej pasji, która pozwala jej na ciągły rozwój i wybór najbardziej zaawansowanych technik, dzięki którym osiąga najlepsze efekty terapeutyczne. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje, jest poszukiwanie przyczyn problemów, z którymi zgłaszają się klienci. Jej wiedza połączona z praktyką definiuje holistyczne podejście do organizmu, które pozwala na skuteczne terapie oraz na długoterminowe efekty. Specjalizuje się w terapiach wrastających paznokci, opiece pozabiegowej plastyki wałów okołopaznokciowych i plastyki opuszka, ale przede wszystkim zwraca uwagę na technikę i sposób pracy.

Kopia KCS_studio_www-28

STYCZEŃ - Karolina Włodarczyk

Grzybice paznokci i skóry to jedne z trudniejszych terapii jakie prowadzimy w naszych gabinetach. Dlatego opowiem Ci o czynnikach, o które musimy zadbać, żeby znacznie zwiększyć skuteczność!

Założycielka Instytutu Podologii Holistycznej, podolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Edukatorka z ogromną pasją do podologii. Autorka kursów i szkoleń. Założycielka Koszalińskiego Centrum Stopy, w którym pracuje wraz z 7-osobowym zespołem.

LUTY - Natalia Pietrow

Natalia przygotowuje wykład niespodziankę. Ale już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że zupełnie inaczej spojrzysz na zdrowie Twoich klientów w kontekście stanu ich skóry 🙂

Natalka jest kosmetologiem, specjalistą ds. podologii, szkoleniowcem, wykładowcą na  Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Założycielka gabinetów Medic4Foot – profesjonalnie dla stóp.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do podologii. Zawsze stawia duży nacisk na znalezienie przyczyny problemu, oraz edukację klienta. W swojej praktyce zawodowej szczególnie uwielbia pracę ze skórą, łącząc wiedzę kosmetologiczną i podologiczną.

agata korgól zdjęcie

MARZEC - Agata Korgól

Rany i opatrunki w praktyce podologicznej to wciąż HOT temat w naszej branży. Jeżeli dalej nie do końca wiesz co i kiedy  zastosować i gdzie są granice prawne naszych kompetencji ten webinar właśnie te aspekty Ci usystematyzuje!

Agata jest pielęgniarką i podologiem specjalizującą się w leczeniu ran. Ma niesamowitą wiedzę i pasję w tym co robi, więc nie wyobrażam sobie, żeby program mentoringowy mógł się odbyć bez niej!

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty pielęgniarstwa ratunkowego. Ukończyła również dwuletnią szkołę policealną, uzyskując tytuł podologa.

matras arek

KWIECIEŃ - Arkadiusz Matras

Kondycja skóry i paznokci zależy w dużej mierze od diety. Na tym webinarze dowiesz jak w jak za pomocą dietoterapii i suplementacji wspomagać nasze terapie nie tylko w ogólnej poprawie stanu skóry i paznokci, ale szczególnie w przypadku łuszczycy. 

Arek jest doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Współzałożyciel Dietetyki #NieNaŻarty i autor bestsellerowej książki Jedz normalnie. Osiągaj więcej

Współpracował ze sportowcami, którzy zdobyli łącznie ponad 100 medali Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Dlatego tak dobrze rozumie, jak ważne jest przeciwdziałanie kontuzjom i urazom. W trakcie kursu zwróci uwagę, jak od strony żywieniowej wspierać pacjentów podologicznych, aby działać prewencyjnie i przyspieszać ich powrót do zdrowia.

aga ochim

MAJ - Agnieszka Ochim

Biomechanika jest odpowiedzią na wiele problemów stóp, z którymi pracujemy. Zrozumienie ich jest kluczowe dla skutecznych terapii.

Agnieszka jest magistrem fizjoterapii, właścicielką i założycielką OrthoFoot Centrum Fizjoterapii,  Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu.

Specjalizuje się w fizjoterapii stóp. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów, które dają szerokie możliwości planowania indywidualnej rehabilitacji. W leczeniu wykorzystuje tradycyjne oraz niekonwencjonalne metody terapii. Jest certyfikowaną terapeutka medycyny manualnej wg FRSC.

Jest współautorką szkolenia online dla podologów “Biomechanika po ludzku”.

KCS_studio_full-13

CZERWIEC - Karolina Włodarczyk

W czerwcu zostawiłam przestrzeń na webinar dopasowany do Twoich potrzeb – zależności od tego jaki temat okaże się najbardziej potrzebny, przygotuję go sama lub zaproszę kolejnego specjalistę do naszej ekipy mentorów!​

malgorzata psycholog

LIPIEC - Małgorzata Szewczyk

Klient nie stosujący się do zaleceń? A może wciąż pytający kiedy w końcu koniec terapii? Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy specjalistą, a klientem.

Gosia jest psychologiem od 1987 przygląda się ludziom i poszukuje dróg oraz sposobów,  które w praktyce pomagają lepiej funkcjonować. Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych, komunikować się i rozwiązywać problemy. Największe doświadczenie ma w pracy z dziećmi i rodzicami. 

Prywatnie to także moja mama, która nauczyła mnie bardzo dużo jak lepiej rozumieć innych, a co za tym skuteczniej się komunikować. 

stojanowska2

SIERPIEŃ - Natalia Stojanowska

O czym należy pamiętać otwierając gabinet podologiczny, jak stworzyć regulamin gabinetu, odbierać zgody od klientów? O tym opowie Ci Natalia Stojanowska – radca prawny, mediator, praktyk prawa w dziedzinie umów, RODO, handlu elektronicznego oraz ochronie praw własności intelektualnej. 

Współpracuje z przedsiębiorcami skupiającymi swoje działania z zakresu medycyny komercyjnej w zakresie tworzenia dokumentacji gabinetowej, reklamie i marketingu salonów kosmetycznych, tworzenia umów, jak również odpowiedzialności odszkodowawczej. 

Autorka publikacji z zakresu prawa medycyny estetycznej i salonów branży beauty.

Dzięki niej będziesz gotowa na ewentualną kontrolę lub zmierzenie się z trudnym klientem. 

🔥 A ponadto możesz skorzystać z Podo-petardy, której jeszcze nie było!

Na koniec cyklu edukacyjnego (we wrześniu 2024) odbędzie się uroczyste stacjonarne absolutorium w Koszalinie, na którym zostaną wręczone ZAŚWIADCZENIA MEiN o ukończeniu szkolenia 

(osoby, które nie będą mogły uczestniczyć otrzymają certyfikat Instytutu Podologii Holistycznej w formacie PDF)

Masz moją gwarancję.​

Masz 30 dni na to, by korzystać z pełnowartościowego kursu i go przetestować

Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że jednak nie masz teraz przestrzeni na rozwój w dziedzinie podologii, otrzymasz swoje pieniądze z powrotem (bez podawania przyczyny).


Ta edycja jest wyjątkowa, bo uszyta na miarę potrzeb zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej w kilkutysięcznej grupie podologów.

W PodoWOW Expert Gold Edition otrzymujesz:

📚 7 modułów kursu PodoWOW Expert naszpikowanych wiedzą – wartość 2470 zł

🌟 12-miesięczny program mentoringowy – wartość 3650 zł 🌟

 • Sesje Q&A z mentorami na żywo
 • Dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów Gold Edition
 • Uczestnictwo we wrześniowym absolutorium w Koszalinie 490zł
 • 10 webinarów specjalistycznych: 
 1. Webinar o pozyskiwaniu klientów (D. Zieliński)
 2. Webinar o frezach i narzędziach do opracowywania paznokci (K. Włodarczyk i J. Wojas)
 3. Webinar o grzybicach (K. Włodarczyk)
 4. Webinar podologiczny – temat niespodzianka (N. Pietrow)
 5. Webinar z pielęgniarką zajmującą się leczeniem ran (A. Korgól)
 6. Webinar o roli dietetyki w pracy podologa (A. Matras)
 7. Webinar z fizjoterapeutką ortopodologiczną (A. Ochim)
 8. Webinar – Zabieg na żywo z transmisją online – uczestnicy wybierają temat (K. Włodarczyk)
 9. Webinar prowadzony przez psychologa na temat komunikacji z klientem (M. Szewczyk)
 10. Webinar o aspektach prawnych w gabinecie podologicznym (N. Stojanowska)
BONUSY:

💁‍♀️ Jak ja to robię? – 7 nagrań z mojego gabinetu – wartość 497 zł

🦶  Webinar Zabieg podologiczny LIVE – wartość 97 zł

🧠 Webinar Myślenie procesowe – sztuka stawiania diagnozy – wartość 97 zł

📜 Certyfikat Instytutu Podologii Holistycznej

📜 Zaświadczenie MEiN ukończenia szkolenia w wersji PL i ENG (dla uczestników absolutorium)

🎓 Uczestnictwo we wrześniowym absolutorium w Koszalinie wypełnionego merytoryką, ale też poznasz wiele wspaniałych osób! 😍 

Ile to wszystko kosztuje?

Kurs PodoWOW Expert Gold Edition to mega pakiet materiałów i prawdziwa podologiczna kopalnia wiedzy.

Całościowa wartość kursu PodoWOW Expert, programu mentoringowego i dodatkowych szkoleń to 7301 zł.

Jednak z okazji zmiany PediWOW w Instytutu Podologii Holistycznej, cena całego pakietu w wersji GOLD jest absurdalnie niska i wynosi tylko 1699 zł!

🔥 Uwaga! Ta MEGA NISKA CENA jest dostępna tylko do 26 października godz. 22:00! 🔥

Dołącz do PodoWOW Expert Gold Edition i wznieś swoją podologiczną praktykę na wyższy poziom!

Masz już kurs PodoWOW Expert z poprzednich edycji? Masz specjalną ofertę rocznego programu mentoringowego! Sprawdź swoją skrzynkę e-mail lub napisz na: pomoc@pediwow.pl

Zobacz, co o PodoWOW Expert mówią inni kursanci:

"Ja też przechodziłam przez różne szkolenia, ale moment w którym trafiłam na Karolinę Włodarczyk, był chyba najbardziej przełomowym momentem w moim życiu."

"Kurs pomógł usystematyzować całą moją wiedzę, (...) daje poczucie większego powera i większą świadomość jak pracować z pacjentem."

"Kurs Podowow Expert stanowi kompedium wiedzy dla pracujących podologów i podręcznik dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją pracę. Opiera się na badaniach naukowych oraz wiedzy i doświadczeniu Karoliny."

Zastanawiasz się, czy na pewno dasz radę to wszystko ogarnąć?

W ramach kursu PodoWOW Expert dostajesz ode mnie niemal 11 godzin wykładów online, naszpikowanych praktycznymi wskazówkami, przykładami, zdjęciami i instruktażem.

11 godzin?!

Z jednej strony pojawia Ci się w głowie „WOOOW!!!😍”,

a z drugiej strony myślisz „ale kiedy ja to przerobię?😨”.

Sama wiem, jak to jest – usiąść do nawet godzinnego nagrania. Zawsze coś. A tu ktoś zadzwoni, a tu dziecko się obudziło, albo mleko kipi…

Znam to doskonale, dlatego zadbałam o to, by kurs przerabiało się jak najłatwiej!

To właśnie dlatego masz dostęp do kursu przez rok, z możliwością przedłużenia. W tym czasie możesz powtarzać i wracać do poszczególnych materiałów tyle razy ile tylko potrzebujesz.

Całość podzieliłam na mikrolekcje, trwające nie dłużej niż 20 minut! Dzięki temu możesz przerabiać kurs nawet gdy nie masz na to zbyt dużo czasu.

Brzmi o wiele łatwiej, prawda? 🙂

Więc teraz wystarczy, że poświęcisz GODZINĘ miesięcznie (średnio 2 minuty dziennie!) i już cel zaczyna być osiągalny, prawda?

*Tu muszę Cię uprzedzić – kursanci „skarżą się”, że kurs tak wciąga, że nie mogą się od niego oderwać! 🙈😁

🔥 Uwaga! MEGA NISKA CENA 1699 zł!
zamiast 7301 zł jest dostępna
tylko do 26 października godz. 22:00! 🔥

Na dołączenie w tej edycji zostało tylko⬇️⬇️⬇️

Instytut Podologii Holistycznej – Twoje źródło rzetelnej wiedzy podologicznej.

Jesteśmy  placówką oświatową, prowadzącą kursy podnoszące kompetencje dla podologów. 

Bazujemy na wiedzy opartej na dowodach naukowych. Fundamentem naszych działań jest holistyczne spojrzenie na ludzki organizm. Tylko takie podejście do problemów stóp daje realne szanse pożegnania problemów ze skórą i paznokciami na dobre. Dlatego w Instytucie nauczymy Cię stawiać trafne diagnozy, dobierać skuteczne terapie i uzupełniać opiekę nad klientem o konsultacje ze specjalistami z innych dziedzin. 

Dołącz do kursantów Instytutu Podologii Holistycznej i zacznij prowadzić skuteczne terapie podologiczne!

Najczęściej zadawane pytania

Kurs trwa 11 godzin i jest podzielony na wygodne maks. 20-minutowe lekcje video, tak, abyś mogła uczyć się w dowolnym momencie!

Kurs podzielony jest na 7 tematycznych modułów. Oprócz materiałów video znajdziesz w nim prezentacje, szablony i karty do samodzielnej pracy plus Bonusy!

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok od zakupu, z możliwością późniejszego przedłużenia dostępu. Mentoring ekspertów jest rozłożony na rok, każdy miesiąc to wparcie od innego specjalisty – szczegółowy harmonogram otrzymasz od nas mailowo.

Nie, wystarczy Ci podstawowa wiedza z obsługi komputera/smartphone’a i dostęp do internetu. Kurs umieszczony jest na naszej platformie kursowej, do której logujesz się swoim unikalnym loginem i hasłem. Login i hasło generujesz przy zakupie kursu (w przypadku, gdy masz już konto na platformie kursowej pediwow, Twoje dane pozostają bez zmian).

Aby skorzystać z kursu, potrzebujesz mieć dostęp do komputera stacjonarnego, laptopa, tableta lub smartphone’a. Nie potrzebujesz za to dodatkowego sprzętu, czy żadnego płatnego oprogramowania.

90% kursu jest w formie nagrań video, które oglądasz online na platformie. Przy niektórych tematach postanowiłam jednak uzupełnić je o dodatkowe materiały – prezentacje, szablony i karty do wydruku i samodzielnej pracy w domu.

Tak, zapoznaj się z możliwością płatności w ratach za pośrednictwem PayPo TUTAJ:

Kurs możesz rozpocząć w dowolnym momencie od jego zakupu. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia na preferencyjnych warunkach cenowych. We wrześniu 2024 r. odbędzie się stacjonarne absolutorium w Koszalinie (dla chętnych). Jeśli chcesz do niego przystąpić, musisz ukończyć cały kurs online.

Tak, po ukończeniu kursu otrzymasz: 

 • certyfikat ukończenia kursu PodoWOW Expert Gold Edition w wersji PL,
 • certyfikat ukończenia kursu PodoWOW Expert Gold Edition w wersji ENG,
 • zaświadczenie MEIN o ukończeniu kursu – otrzymają je osoby, które będą obecne na stacjonarnym absolutorium we wrześniu 2024 r.

Uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów, na której możesz zadawać pytania i brać udział w webinarach organizowanych tylko dla kursantów.

W programie mentoringowym zostaniesz otoczona opieką Karoliny Włodarczyk i ośmiu dodatkowych mentorów: specjalista od pozyskiwania klientów, prawnik, psycholog, podolog, fizjoterapeuta ortopodologiczny, pielęgniarka – specjalistka leczenia ran, kosmetolog i dietetyk.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne w trakcie zakupu lub korzystania z kursu, pisz do nas śmiało na adres pomoc@pediwow.pl. Pomożemy w każdej sprawie.

Tak. Będziesz mogła korzystać z pełnowartościowego  kursu i go przetestować. Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że jednak nie masz teraz przestrzeni na rozwój w dziedzinie podologii, otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez podawania powodu. 

Z powodzeniem buduję swój gabinet na wzajemnym zaufaniu – tak też jest i w tym przypadku! Z dumą muszę przyznać, że zdecydowana większość kursantów wykupuje przedłużenie dostępu. 😊

Pojawiły się jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami: kontakt@pediwow.pl

Kopia KCS_studio_www-33

Jeszcze czytasz? To znaczy, że jesteś zainteresowana, ale może coś Cię powstrzymuje? Rozumiem to, każdy z nas ma momenty w życiu, kiedy trzeba się zastanowić nad inwestycją w siebie. 

Po pierwsze, musisz słuchać swojego serca. Jeśli kochasz to, co robisz, jeśli pasja do podologii płonie w Twoim wnętrzu, to jesteś na dobrej drodze. Ale pasja to tylko początek! Musisz inwestować w siebie, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Pracując nad swoją wiedzą i doświadczeniem, otwierasz drzwi do większych możliwości i wyższych zarobków.

Po drugie, pamiętaj, że podolog to zawód, w którym ludzie polegają na Twojej wiedzy! Jeśli chcesz być cenionym podologiem, inwestycja w kursy i szkolenia to klucz do osiągnięcia sukcesu.

Pozwól mi zaopiekować się Tobą i wprowadzić Cię na wyższy poziom podologii!

Na dołączenie w tej edycji zostało tylko⬇️⬇️⬇️

×
×

Koszyk