ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY LIVE DLA PODOLOGÓW:

Nam też czasami nie wychodzi!
23.10. godz. 20:00

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY LIVE DLA PODOLOGÓW:

Nam też czasami nie wychodzi!
23.10. godz. 20:00 ​

Zapraszam Cię na live 23.10 GODZ. 20.00 podczas, którego poznasz historię pewnego paznokcia wkręcającego się, gdzie terapia zwyczajnie nam nie poszła.

Czy mając 10 lat doświadczenia podologicznego wszystko jest łatwe, proste i zawsze się udaje? PUFF! czar prysł. Każdemu czasami nie wychodzi – mi też!

Do współprowadzenia webinaru zaprosiłam  moją prawą rękę – Justynę Wojas. Najwyższa pora, żebyście się poznały, bo jest totalnie cudowna 🤩 

Razem opowiemy Ci o historii, dowiesz się jakie wyciągnęłyśmy z tego wnioski na przyszłość i jak radzimy sobie w takich sytuacjach z emocjami swoimi i klienta. To będą dla Ciebie cenne lekcje!

Bądź koniecznie!

Cześć!

Nazywam się Karolina Włodarczyk i jestem podologiem, 8 lat pracuje w zawodzie, uważam, że traktowanie wiedzy teoretycznej jako mniej istotnej, od praktyki spowodowało, że u początkujących podologów BRAKUJE SOLIDNYCH FUNDAMENTÓW do dalszego rozwoju!

Przez to są skazani na powielanie procedur zabiegowych innych osób i zagubienie w działaniach.

Dlatego powstał projekt PediWOW, w którym nauczę Cię nie tylko najważniejszych rzeczy, które każdy podolog musi wiedzieć ale i swobodnego wykorzystywania tej wiedzy.

Justyna Wojas – podolog absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Jest licencjonowanym kosmetologiem, na co dzień pracującym jako specjalista podolog w Koszalińskim Centrum Stopy, a także szkoleniowcem i mentorem dzielącym się wiedzą z przyszłymi podologami w Instytucie Podologii Holistycznej w Koszalinie. 

Stopami zajmuje się nie tylko ze względu na swój zawód, lecz przede wszystkim ze swojej pasji, która pozwala jej na ciągły rozwój i wybór najbardziej zaawansowanych technik, dzięki którym osiąga najlepsze efekty terapeutyczne. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje, jest poszukiwanie przyczyn problemów, z którymi zgłaszają się klienci. Jej wiedza połączona z praktyką definiuje holistyczne podejście do organizmu, które pozwala na skuteczne terapie oraz na długoterminowe efekty. Specjalizuje się w terapiach wrastających paznokci, opiece pozabiegowej plastyki wałów okołopaznokciowych i plastyki opuszka, ale przede wszystkim zwraca uwagę na technikę i sposób pracy.

×
×

Koszyk