Czym jest mentoring?

FAQ

Masz już kurs PodoWOW Expert?

Przejdź na wyższy poziom i dołącz do mentoringu w PodoWOW Expert Gold Edition!

Na dołączenie do programu mentoringowego pozostało tylko ⬇️⬇️⬇️

Rozszerz swój pakiet kursu PodoWOW o 12-miesięczny program mentoringowy

Z ogromną radością otworzyliśmy Instytut Podologii Holistycznej, który wyewoluował z kochanego przez setki podologów PediWOW. 🏫

W związku z inauguracją pracy Instytutu zapraszamy wszystkie osoby, które mają już wykupiony dostęp do poprzednich edycji kursu PodoWOW Expert, do podniesienia kompetencji w rocznym programie mentoringowym. Ale ponieważ mam ogromny sentyment do osób, które są już w ekipie PodoWOW przygotowałam tę ofertę w śmiesznej cenie tylko dla Was 🤫🤩

Co zyskasz, rozszerzając swój pakiet o materiały z PodoWOW Gold Edition?

Dzięki regularnym spotkaniom z ekspertami damy Ci takiego wiatru w żagle, że ciężko Cię będzie zatrzymać 😀

Zyskasz dodatkową porcję motywacji i poczucie, że należysz do społeczności pasjonatów podologii holistycznej, którzy mierzą się z takimi problemami jak Ty i doskonale Cię rozumieją,

Jeśli nie będziesz na żywo w czasie spotkań online na sesjach Q&A czy webinarach mentorów, masz zagwarantowaną możliwość obejrzenia powtórek. Wszystkie materiały, takie jak nagrania z gabinetu, webinary z 8 mentorami, które otrzymujesz w ramach GOLD Edition, możesz przerabiać we własnym tempie, kiedy będziesz miała na to przestrzeń.

✅ Jeśli zechcesz, możesz wziąć udział w stacjonarnym absolutorium, które odbędzie się w Koszalinie we wrześniu 2024 r. Podczas tego spotkania uzyskasz certyfikat MEiN o ukończeniu szkolenia, który pomoże Ci w rozwoju Twojej podologicznej kariery.

Zobacz ramowy program webinarów dla uczestników mentoringu:

🌟 12-miesięczny program mentoringowy – wartość 3650 zł 🌟to:

 • Co miesiąc sesje Q&A na żywo, na którym będę odpowiadała na pojawiające się pytania i dzieliła się swoimi odkryciami 🙂
 • Dostęp do zamkniętej grupy tylko dla kursantów Gold Edition (to będzie nowa grupa!)
 • 10 webinarów specjalistycznych: 
 1. LISTOPAD: Webinar o pozyskiwaniu klientów (D. Zieliński)
 2. GRUDZIEŃ: Webinar o frezach i narzędziach do opracowywania paznokci (K. Włodarczyk i J. Wojas)
 3. STYCZEŃ: Webinar o grzybicach (K. Włodarczyk)
 4. LUTY: Webinar podologiczny – temat niespodzianka (N. Pietrow)
 5. MARZEC: Webinar z pielęgniarką zajmującą się leczeniem ran (A. Korgól)
 6. KWIECIEŃ: Webinar o roli dietetyki w pracy podologa (A. Matras)
 7. MAJ: Webinar z fizjoterapeutką ortopodologiczną (A. Ochim)
 8. CZERWIEC: Webinar – Zabieg na żywo z transmisją online – uczestnicy wybierają temat (K. Włodarczyk)
 9. LIPIEC: Webinar prowadzony przez psychologa na temat komunikacji z klientem (M. Szewczyk)
 10. SIERPIEŃ: Webinar o aspektach prawnych w gabinecie podologicznym (N. Stojanowska)
 11. WRZESIEŃ: Uczestnictwo we wrześniowym absolutorium w Koszalinie wypełnionego merytoryką, ale też poznasz wiele wspaniałych osób! 😍 490zł

12-miesięczny program mentoringowy to coś, czego nie było w poprzednich edycjach kursu!

Rozwijaj się pod skrzydłami ekspertów z różnych dziedzin i zyskaj kompleksowe przeszkolenie!

Zobacz, jakich specjalistów spotkasz w mentoringu:

LISTOPAD - Dawid Zieliński

Na tym webinarze nauczysz się jak pozyskiwać klientów, a także zadbać o obecnych, żeby Twój kalendarz był wypełniony po brzegi nawet poza sezonem letnim. 

Dawid jest twórcą platformy Adsflix, który jest wsparciem w sprzedaży kursu online, ebooka i innych produktów cyfrowych za pomocą reklam na Facebooku i ścieżek zakupowych klienta (lejków sprzedaży).

Ma za sobą kilkadziesiąt ustawionych strategii marketingowych dla małych i średnich firm.

W swojej karierze współpracował z firmami z ponad 30 branż w Polsce i za granicą, a swoim klientom pomógł pozyskać zamówienia na łączną kwotę ponad 10 mln zł.

To właśnie Dawid odpowiada u mnie w zespole tym, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o moich działaniach 🙂

justyna wojas

GRUDZIEŃ - Justyna Wojas

Narzędzia – temat rzeka 🙂 Justyna opowie o tym jakie narzędzia sprawdzją się najlepiej bez konieczności przepłacania i uchyli rąbka tajemnicy jak to jest u nas wszystko zorganizowane! 

Poznaj Justynę, która jest podologiem w moim zespole, ale też szkoleniowcem w Instytucie Podologii Holistycznej.  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła na Wydziale Nauk o Zdrowiu. 

Stopami zajmuje się nie tylko ze względu na swój zawód, lecz przede wszystkim ze swojej pasji, która pozwala jej na ciągły rozwój i wybór najbardziej zaawansowanych technik, dzięki którym osiąga najlepsze efekty terapeutyczne. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje, jest poszukiwanie przyczyn problemów, z którymi zgłaszają się klienci. Jej wiedza połączona z praktyką definiuje holistyczne podejście do organizmu, które pozwala na skuteczne terapie oraz na długoterminowe efekty. Specjalizuje się w terapiach wrastających paznokci, opiece pozabiegowej plastyki wałów okołopaznokciowych i plastyki opuszka, ale przede wszystkim zwraca uwagę na technikę i sposób pracy.

Kopia KCS_studio_www-28

STYCZEŃ - Karolina Włodarczyk

Grzybice paznokci i skóry to jedne z trudniejszych terapii jakie prowadzimy w naszych gabinetach. Dlatego opowiem Ci o czynnikach, o które musimy zadbać, żeby znacznie zwiększyć skuteczność!

Założycielka Instytutu Podologii Holistycznej, podolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Edukatorka z ogromną pasją do podologii. Autorka kursów i szkoleń. Założycielka Koszalińskiego Centrum Stopy, w którym pracuje wraz z 7-osobowym zespołem.

LUTY - Natalia Pietrow

Natalia przygotowuje wykład niespodziankę. Ale już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że zupełnie inaczej spojrzysz na zdrowie Twoich klientów w kontekście stanu ich skóry 🙂

Natalka jest kosmetologiem, specjalistą ds. podologii, szkoleniowcem, wykładowcą na  Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Założycielka gabinetów Medic4Foot – profesjonalnie dla stóp.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do podologii. Zawsze stawia duży nacisk na znalezienie przyczyny problemu, oraz edukację klienta. W swojej praktyce zawodowej szczególnie uwielbia pracę ze skórą, łącząc wiedzę kosmetologiczną i podologiczną.

agata korgól zdjęcie

MARZEC - Agata Korgól

Rany i opatrunki w praktyce podologicznej to wciąż HOT temat w naszej branży. Jeżeli dalej nie do końca wiesz co i kiedy  zastosować i gdzie są granice prawne naszych kompetencji ten webinar właśnie te aspekty Ci usystematyzuje!

Agata jest pielęgniarką i podologiem specjalizującą się w leczeniu ran. Ma niesamowitą wiedzę i pasję w tym co robi, więc nie wyobrażam sobie, żeby program mentoringowy mógł się odbyć bez niej!

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty pielęgniarstwa ratunkowego. Ukończyła również dwuletnią szkołę policealną, uzyskując tytuł podologa.

matras arek

KWIECIEŃ - Arkadiusz Matras

Kondycja skóry i paznokci zależy w dużej mierze od diety. Na tym webinarze dowiesz jak w jak za pomocą dietoterapii i suplementacji wspomagać nasze terapie nie tylko w ogólnej poprawie stanu skóry i paznokci, ale szczególnie w przypadku łuszczycy. 

Arek jest doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Współzałożyciel Dietetyki #NieNaŻarty i autor bestsellerowej książki Jedz normalnie. Osiągaj więcej

Współpracował ze sportowcami, którzy zdobyli łącznie ponad 100 medali Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Dlatego tak dobrze rozumie, jak ważne jest przeciwdziałanie kontuzjom i urazom. W trakcie kursu zwróci uwagę, jak od strony żywieniowej wspierać pacjentów podologicznych, aby działać prewencyjnie i przyspieszać ich powrót do zdrowia.

aga ochim

MAJ - Agnieszka Ochim

Biomechanika jest odpowiedzią na wiele problemów stóp, z którymi pracujemy. Zrozumienie ich jest kluczowe dla skutecznych terapii.

Agnieszka jest magistrem fizjoterapii, właścicielką i założycielką OrthoFoot Centrum Fizjoterapii,  Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu.

Specjalizuje się w fizjoterapii stóp. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów, które dają szerokie możliwości planowania indywidualnej rehabilitacji. W leczeniu wykorzystuje tradycyjne oraz niekonwencjonalne metody terapii. Jest certyfikowaną terapeutka medycyny manualnej wg FRSC.

Jest współautorką szkolenia online dla podologów “Biomechanika po ludzku”.

Kopia KCS_studio_www-28

CZERWIEC - Karolina Włodarczyk

W czerwcu zostawiłam przestrzeń na webinar dopasowany do Twoich potrzeb – zależności od tego jaki temat okaże się najbardziej potrzebny, przygotuję go sama lub zaproszę kolejnego specjalistę do naszej ekipy mentorów!​

malgorzata psycholog

LIPIEC - Małgorzata Szewczyk

Klient nie stosujący się do zaleceń? A może wciąż pytający kiedy w końcu koniec terapii? Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy specjalistą, a klientem.

Gosia jest psychologiem od 1987 przygląda się ludziom i poszukuje dróg oraz sposobów,  które w praktyce pomagają lepiej funkcjonować. Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych, komunikować się i rozwiązywać problemy. Największe doświadczenie ma w pracy z dziećmi i rodzicami. 

Prywatnie to także moja mama, która nauczyła mnie bardzo dużo jak lepiej rozumieć innych, a co za tym skuteczniej się komunikować. 

stojanowska2

SIERPIEŃ - Natalia Stojanowska

O czym należy pamiętać otwierając gabinet podologiczny, jak stworzyć regulamin gabinetu, odbierać zgody od klientów? O tym opowie Ci Natalia Stojanowska – radca prawny, mediator, praktyk prawa w dziedzinie umów, RODO, handlu elektronicznego oraz ochronie praw własności intelektualnej. 

Współpracuje z przedsiębiorcami skupiającymi swoje działania z zakresu medycyny komercyjnej w zakresie tworzenia dokumentacji gabinetowej, reklamie i marketingu salonów kosmetycznych, tworzenia umów, jak również odpowiedzialności odszkodowawczej. 

Autorka publikacji z zakresu prawa medycyny estetycznej i salonów branży beauty.

Dzięki niej będziesz gotowa na ewentualną kontrolę lub zmierzenie się z trudnym klientem. 

Kurs PodoWOW już masz. Na pewno interesuje Cię, ile kosztuje rozszerzenie pakietu o korzyści z Gold Edition?

12-miesięczny program mentoringowy wyceniamy na 3650 zł.

Przystępując do Gold Edition, otrzymujesz:

➡️ pakiet ekskluzywnych webinarów ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę i zyskasz nową perspektywę na pracę w branży podologicznej,

➡️ opiekę i wsparcie w zamkniętej grupie kursantów PodoWOW Gold Edition,

➡️ możliwość zadania dowolnego pytania na cyklicznych sesjach Q&A,

➡️ zaświadczenie MEIN o ukończeniu kursu – otrzymają je osoby, które wezmą udział w stacjonarnym absolutorium we wrześniu 2024 r.

Podsumowując, wartość mentoringu i dodatkowych bonusów wynosi 4140 zł.

Jednak ze względu na to, że jesteś już w gronie naszych kursantów i dobrze się znamy, otrzymujesz MEGA ZNIŻKĘ! 🤩

Dołącz do Gold Edition teraz i upoluj udział w programie mentoringowym oraz certyfikat MEiN za jedyne 397 zł!

🔥 Uwaga! 🔥
MEGA NISKA CENA 397 zł!
zamiast 4140 zł jest dostępna
tylko do 26 października godz. 22:00! 🔥

Pozostało tylko⬇️⬇️⬇️

Chcesz dołączyć do Gold Edition i jednocześnie przedłużyć dostęp do kursu PodoWOW Expert? Sprawdź ofetrę poniżej⬇️

Najczęściej zadawane pytania

Program mentoringowy w PodoWOW Expert Gold Edition trwa 12 miesięcy (październik 2023 – wrzesień 2024).

W każdym miesiącu otrzymasz dostęp do ekskluzywnych webinarów z mentorami oraz będziesz mógł (mogła) wziąć udział w sesjach Q&A online. Dostaniesz zaproszenie do zamkniętej grupy kursantów Gold Edition, w której uzyskasz pomoc merytoryczną i wsparcie w swojej codziennej praktyce.

Aby otrzymać ZAŚWIADCZENIE MEiN o ukończeniu szkolenia, należy wziąć udział w stacjonarnym absolutorium – spotkanie odbędzie się we wrześniu 2024 w Koszalinie.

Nie, wystarczy Ci podstawowa wiedza z obsługi komputera/smartphone’a i dostęp do internetu. Webinary z mentorami będą się odbywały online, a wszystkie potrzebne dane dostępowe otrzymasz mailowo.

Aby skorzystać z mentoringu w wersji Gold Edition, potrzebujesz mieć dostęp do komputera stacjonarnego, laptopa, tableta lub smartphone’a. Nie potrzebujesz za to dodatkowego sprzętu, czy żadnego płatnego oprogramowania.

Po ukończeniu kursu PodoWOW online (do którego masz lub miałaś już dostęp) możesz dostać zaświadczenie MEIN – otrzymają je osoby, które wezmą udział w stacjonarnym absolutorium we wrześniu 2024 r.

Uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów PodoWOW Gold Edition, na której możesz zadawać pytania i brać udział w specjalistycznych webinarach.

W programie mentoringowym zostaniesz otoczona opieką dziewięciu mentorów, w tym: podolog, psycholog, fizjoterapeuta ortopodologiczny, pielęgniarka – specjalistka leczenia ran, kosmetolog, dietetyk, specjalista od pozyskiwania klientów i prawnik. 

Podczas sesji Q&A otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania i poszerzysz wiedzę podologiczną.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne w trakcie zakupu lub korzystania z kursu, pisz do nas śmiało na adres pomoc@pediwow.pl. Pomożemy w każdej sprawie.

×
×

Koszyk