O PediWOW

Nazywam się Karolina Włodarczyk. Jestem Właścicielką 2 gabinetów podologicznych, twórcą Koszalińskiego Centrum Stopy, w którym aktualnie pracuje 8 specjalistów, a obroty w moich gabinetach pozwalają mi na realizacje planów i marzeń.

Tak jest dziś.

A teraz cofnijmy się do roku 2013.

Właśnie skończyłam kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. I jedyne co wiem, to to, że chcę zając się podologią. Zapisałam się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji, intensywnie szkoliłam się, chłonęłam wiedzę z każdego możliwego źródła. Podologia stała się moim światem, celem!

W 2015 roku otworzyłam swój gabinet.

Miał być spełnieniem moich marzeń. A jak to wyglądało w rzeczywistości?

 

Moja misja

Praca kilkanaście godzin dziennie, brak przerw na jedzenie, roszczeniowi klienci, brak pewności siebie w prowadzonych terapiach, przeżywałam każde niepowodzenie, nie spałam z nerwów. Kochałam swoją pracę, ale zabrała mi resztę życia.

Wiem, że prawdopodobnie jesteś właśnie w podobnej sytuacji. Właśnie dlatego powstał projekt PediWOW.

Chcę pokazać Ci jakich błędów unikać, jak być świadomym przedsiębiorcą. Chcę, żeby Twoja praca dawała Ci radość! Chcę dać Ci wsparcie i motywację do działania!

Dlatego nauczę Cię moich technik pracy, przekażę Tobie maksymalnie dużo wiedzy, z której będziesz mogła czerpać bez wychodzenia z domu. Pokażę Ci jak prowadzić firmę, by nie zwariować i się rozwijać!

Zapraszam Cię na pokład PediWOW!

Masz pytania

Napisz do mnie